Menü
TR EN

Harita

Turkey

tytan

Profesyonellerin Tercihi

TYTAN PROFESSIONAL, PROFESYONEL kullanıcılara konut, ofis ve endüstriyel yapılarda inşaat ve onarım işleri için geliştirilmiş olan geniş bir ürün gamını sunmak üzere tasarlanmış bir markadır:  Profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren geniş ürün gamı  PU köpüklerde, silikonlarda ve montaj yapıştırıcılarında global ölçekli inovasyon,  ISO 9001 onaylı sürdürülebilir yüksek kalite  Ürün testleri ISO, DIN, ASTM gibi en katı uluslararası standartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Więcej
tytan
polyfix

polyfix

İzolasyon İşlerinizde Çözüm Ortağiniz

POLYFIX® markası, inşaat işleri ve onarım işleri için çok önemli, gerekli ürünleri kapsar. Yarı profesyonel ve profesyonel kullanıcıların taleplerine cevap vermek üzere geliştirilmiştir.  - Kapı ve pencere montajında.  - Birleşim yerlerinin doldurulmasında. - Elektrik tesisatı montajında. - Boşluk, pano, oluklu sac ve çatı kaplamalarının dolgu ve yalıtımında.

Więcej

hauser

Türkiye’nin her yerinde

HAUSER ekonomik bir marka  olup; yapı kimyasal ürünlerini, profesyonellere ve ev kullanıcılarının kullanımına sunmuştur.  - PU köpükler ve yalıtım ürünleri portföyünde yer alır.  - Modern imalat teknolojisi sayesinde cazip fiyat/kalite oranı yakalanmıştır.  - Profesyonel ürünler ev kullanıcıları tarafından uygulanabilir.  - Ürünler, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir.

Więcej
hauser

SELENA'NIN TÜM MARKALARI

İnsan Kaynakları

Logo Selena Selena Turkey

© 2019 Selena Group. All rights reserved.