Menü
TR EN

İnsan Kaynakları

SELENA'DA KARİYER

Selena Grup olarak, Poliüretan Köpük üretiminde dünyanın en büyük 3 köpük üreticisinden biridir. Çok uluslu bir Firma olarak, değişen ve gelişen yapımız ve son 20 yılda edinilmiş olan tecrübelerimizle farklı iş fırsatları sunabilmekteyiz. Çalışanlarımız, Grubumuzun yeni alanlarda büyümesi, yönlendirilmesi konusunda aktif rol oynamaktadır. Hepbirlikte Selena markasını tüm dünya için bir değer haline getirmekteyiz. Polonyadan, Kazakistana,Cinden USA'ya, Brezilyadan Türkiyeye kadar çok farklı pazarlarda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Ekibimiz, değişken, çok kültürlü ve zorlu pazarlarda operasyon kabiliyetine sahip bir ekiptir. İşte tam bu nedenle, yüksek iş disiplinli, mükemmel takım oyuncularıyla çalışmaktayız.

KİMİ ARIYORUZ?

Değerlerimiz; girişimcilik, yaratıcılık, dürüstlük, sadakat, bilgi ve azimdir. Çok uluslu bir çalışma ortamı, üst seviyede bir iş etiği, ve farklı kültür pazarlara adaptasyon kabiliyeti gerektirmektedir. Global bir yatırım olarak Selena, üretimden Araştırma&Geliştirmeye, finanstan İnsan kaynakları ve IT'ye ve satış ve pazarlamaya kadar farklı iş olanakları sunmaktadır.

Biz ne öneriyoruz?

Şirketimizin Satış ve Pazarlama alani çalışanlarımızın sürekli gelişimleri için "Hedeflerle Yönetim" yöntemi uygulanmaktadır. Bu sistem hem çalışanın o dönem için belirlenmiş olan hedefleri, ve bunu yönetme biçimini tanımlamakta hemde buna bağlı motivasyon sistemlerini içermektedir.

Man

İŞE ALIM SÜRECİ

NASIL UYGULANIR

Selena Türkiye'de uygun pozisyonlar için CV'nizi ve ön yazınızı info@selenaturk.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Süreç

İşe alım sürecinde uygun adayları seçebilmek için adaylarımızla ilgili mümkün olduğunca fazla kaynaktan bilgi almaya özen gösteririz.

Logo Selena Selena Turkey

© 2019 Selena Group. All rights reserved.