Menü
TR EN
Selena Global

Araştırma
ve geliştirme

Araştırma ve geliştirme

YENİ ÜRÜN FİKİRLERİ NEREDEN GELİYOR?

Müşterilerimiz bize yenilikçi ve kullanımı kolay, dayanıklı ve güvenli ürünler sunabilmek için ihtiyaç duymaktadır.

Biz de hem onların ihtiyaçlarını karşılamak hem de mevcut ürünlerimizi geliştirmek için, yeni ürünler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Her ülkenin inşaat teknolojileri ve hava koşullarını dikkate alarak Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika'daki pazarlara uygun ürün formülleri üretiyoruz.

Ar-Ge uzmanları tarafından geliştirilen özel formüller kullanılarak ürünlerimizin imalatını gerçekleştiriyoruz. Bu, Selena'yı Dünyada sadece çok az sayıda üreticinin sahip olduğu geniş bir yelpazede yapı kimyasalları sunabilmesi için rekabet avantajı sağlar.

ARAŞTIRMA TAKIMLARI

Araştırma departmanlarımız inşaat piyasasının farklı segmentlerinde odaklanmış iki takım tarafından yürütülmektedir:
İzolasyon, yapıştırıcı, inşaat ve endüstriyel amaçlı poliüretan köpükler ve su yalıtım ürünleri konusunda uzmanlaşmış Selena Labs Araştırma Merkezi.

Polonya ve Romanya'da laboratuvarı bulunan ve Çek Cumhuriyeti ve Brno'daki Yapı Malzemeleri Araştırma Enstitüsü ile işbirliği içinde olan yalıtım sistemleri, harç ve kuru yapıştırıcılar geliştirme ekibi.

SELENA LABARATUVARLARI

Selena Labs 2010 yılında Polonya, Çin, İspanya ve Türkiye'de Selena'nın üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek için, (başlangıçta İnşaat Teknoloji Araştırma Merkezi'nin bir parçası olarak) kuruldu. Temel amacı, yeni ve öncü ürünler geliştirmek. Yakın zaman içinde geliştirilen çözümlerden bazıları şunlardır:

  • Yeni, yüksek verimli poliüretan montaj köpükleri  
  • ince yapıştırma harcı (poliüretan bazlı)
  • yangına dayanıklı silikon  
  • hızlı bir ilk-tutunma sağlayan hibrid yapışkanlar  
  • çatı sızdırmazlık elemanları 
Logo Selena Selena Turkey

© 2019 Selena Group. All rights reserved.